A jak bude Skype probíhat?

A jak to uděláme s tou angličtinou přes Skype?

Pokud jste si už stáhli program Skype a nainstalovali, musíte mít i Vaše uživatelské jméno, pod kterým na tomto programu budete vystupovat.  Toto jméno mi pošlete do mailu a já si Vás přidám do svých kontaktů. Od této chvíle záleží jen na nás, kdy si domluvíme hodinu a můžeme začít.

Angličtina přes Skype může být plně přizpůsobena dle Vašich požadavků. Budete-li chtít výuku 30 min. či 45, či 60 min, je to na Vás. Sami uvidíte, co Vám nejvíce vyhovuje. Navrhuji 2x 30 min. v průběhu týdne jako začátek. Je to poněkud intenzivnější, protože se věnuji pouze Vám a tak těch 30 či 45 min. mi přijde dostačujících. Také záleží na jaké jste úrovni. Pro začátečníka i 30 min. může být dosti náročných.

S požadavky studenta a úrovní je spojen i průběh výuky. Někomu postačí konverzace, někdo chce objasnit základní gramatické prvky a ty procvičovat, nebo prohloubit znalosti do obchodní angličtiny, jiný se chce jen domluvit na dovolené a nepotřebuje psaní, pro dalšího je psaní prioritou,…možností je spousta.

Záleží tedy na Vás, co právě potřebujete.

Prvních 30 min. Vám nabízím zdarma, abyste si mohli takovouto angličtinu vyzkoušet.

Pokud máte zájem, pošlete mi vyplněný orientační test .

Na základě něj, budu alespoň přibližně vědět Vaši úroveň.

Tak s chutí do toho!