Pro děti

Moji mílí studenti a rodiče,

na této stránce najdete materiály k procvičování (se svými ratolestmi). Aby Vaše investované peníze a čas, mohly být zúročeny kdykoliv v průběhu týdne.

Ne všechny materiály zde jsou pouze pro děti, i dospělí si mohou zopakovat základní věci. Přeci jen..„Repetitio est mater studiorum“.

27. září 2012 Abeceda

21. září 2012 Poslech Fun for Flyers

23. dubna 2012 Pár tipů… na děti. 

12. března 2012 Poslech Fun for Movers

19. února 2012 Aktivity Fun for Starters II.

14. února 2012 Aktivity Fun for Starters

13. února 2012 Jak zlepšit angličtinu

21. listopadu 2011 Už žádné trable při vyslovování číslovek! Snad Vám tento malý dokument pomůže při učení Vašich ratolestí. Říkejte číslovky a křížkujte společně, nebo ať dle Vašich instrukcí vybarvuje daná čísla různými barvičkami. Tím propojíte najednou dvě sféry, které už by určitě mohli zvládnout. (Number thirteen is light grey. Twenty-two is crimson). A nebo nechte ať Vaše dítko rozhoduje a určuje barvy.

Numbers I.

1. listopadu 2011 Jedna z nejzákladnějších frází v angličtině, která jak malým, tak velkým dělá neustále problémy a to: There is, there are. Kdykoliv něco popisujete, že někde něco je, něco existuje (např. Na stole je kniha. There is a book on the table.) tak pro tento případ použijete tuto vazbu. Abyste si toto pravidlo osvojili, nebo vštípili svým dětem, můžete použít některý z následujících dokumentů.

There is/there isn’t               There is/there are              There is/there are – sea animals

 

31. října 2011 Jako první přikládám Feelings.

 

1 komentář u „Pro děti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte správnou číslovku do rovnice. *