Jeden obrázek a tolik variant

Milí přátelé a studenti,

po delší době, se tu opět vracím. Technika mě trochu zabrzdila v rozletu a aktualizaci stránek, ale i toto správcovsky klidné období jsem využila a pečlivě sbírala obrázky.      A tak se mi podařilo nakupit několik výtvorů, které měly stejný vzor, leč každý je úplně jiný, osobitý.

Tento byl úplně první, tvořili ho dva šikovní studenti. Klidně by toto mohl být původní obrázek, protože je naprosto jasný, zřetelný a prostorově dost dobře zvládnutý. Samozřejmě nejde o to,  jak dobří jsou studenti v kreslení, ale v angličtině! 🙂

 

Tento obrázek byl namalován velmi rychle. Malířka se s tím nějak zvlášť nepárala, nezadrhla se nad tím, zda-li to má hezké nebo ne. Řídila se instrukcemi své kolegyňky a jak to vypadá vůbec neřešila. Prostě…“vlnité vlasy“, šup tam pár vlnek. „Špičatý nos“, prásk tam mrkev jak od sněhuláka.

 

Při tvoření následujícího obrázku vypluly velké emoce. Autorkami jsou mladičké studentky, které silně prožívaly případné nezdary v rámci kreslení a nedokonalého pochopení. Je třeba to brát s nadhledem, holky! O nic zásadního nejde.

 

A poslední obrázek byl také specifický. Neboť, i když jde jen o pouhé kreslení, které je vlastně druhotné a svým způsobem nepodstatné, může fakt, že dotyčný student bude kreslit, způsobit nemalé rozechvění. Přesto, se toho dvojička ujala skvěle; jak nápověda, tak realizační složka. 😉  Jste prostě sehrané. 

 

A konečně… originál. Všechny jsou ale báječné, že?

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice obrazky z hodin se štítky a jeho autorem je Bara. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Jeden obrázek a tolik variant

  1. Fantastic goods from you, man. I have understand your stuff preiuovs to and you’re just extremely excellent. I actually like what you have acquired here, really like what you’re saying and the way in which you say it. You make it entertaining and you still take care of to keep it wise. I can’t wait to read far more from you. This is actually a great site.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte správnou číslovku do rovnice. *