A zase začínáme!

Moji milí přátelé, kamarádi, studenti a malá sluníčka,

Doufám, že jste si stihli přes prázdniny alespoň trochu odpočinout a nabrat sil, neboť je budete do dalšího semestru zase potřebovat. Už se na Vás všechny zase moc těším, a přes prázdniny jsem si pro Vás připravila zase pár dalších aktivit, zajímavostí a lahůdek.

Nuže, abych se dostala k tomu nejdůležitějšímu: zimní semestr začne v týdnu od 10. září 2012. Ve dnech a hodinách tak, jak jste byli zvyklí. Samozřejmě případné změny lekcí jsou možné, záleží jen na domluvě a mých fyzických možnostech.

A protože to bude první hodina po tak dlouhé době, nemusíte se bát, neočekávám žádné zázraky, testy na uvítanou psát nebudeme. Spíše bych ráda pomalu něco zopakovala, ať ta další lekce je už pro Vás jednodušší a jistější. Ale nějakou snahu a angličtinu přeci jen budu chtít slyšet. 😉

Za ty dva měsíce se určitě mohlo leccos změnit, ať už to jsou pracovní požadavky na angličtinu, či Vaše vlastní. Ráda vyslechnu Vaši představu o tomto semestru, čemu byste se rádi věnovali (jestli spíše k domluvení se na cestách, či gramatice, nebo přidat více poslechů, či jinou knihu, více her, nějaké testy…), co byste chtěli změnit a čeho byste chtěli v angličtině docílit. Jaká je Vaše meta a proč je vlastně pro Vás důležité mít lekce anglického jazyka.

To vše si tedy promyslete, a těším se jak mi to povíte (not in Czech). Lekce tak pěkně přizpůsobíme.

Všechny Vás zdravím a užijte si zbytky prázdnin!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Bara. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte správnou číslovku do rovnice. *